Więcej dla ducha

Od jakiegoś czasu na stronie głównej pojawiają się newsy dotyczące różnych dobrych inicjatyw podejmowanych przez osoby oraz wspólnoty z Polski i zagranicy.

Można tam znaleźć takie właśnie informacje, a nie tylko te dotyczące inicjatyw organizowanych przez Szkołę Nowej Ewangelizacji z diecezji koszalińsko - kołobrzeskiej. Nie chcemy się ograniczać, ale mówić o dobrych i wartościowych przedsięwzięciach, w których warto wziąć udział, organizowanych przez różne osoby, w różnych miejscach.

 

Jeśli chcesz podzielić się takim wydarzeniem to napisz na:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ks. Rafał Jarosiewicz

Ps. Niech to, co Tobie pomaga wzrastać w Bogu, będzie pomocą dla innych....

 

Od 28 października 2014 r. Na intencje przeznaczamy całkowicie Księgę Gości. Można je tam wstawiać samodzielnie. W każdą środę jest sprawowana Msza Święta we wszystkich intencjach wpisanych do Księgi Gości.

Od 21 marca 2009 r. Można wysyłać do nas także prośby o modlitwę i podziękowania za otrzymane łaski na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.